Ostatnia walka o punkty w Cykarzewie !

• autor: Respect5, 2014-11-07 15:42

Już w najbliższą sobotę (8 listopada) o godz. 13:00 na murawę Stadionu przy Rumiankowej 96 w Cykarzewie wybiegną zespoły naszego Gromu oraz Alkasu Aleksandria. Jest to nie zwykle ważne spotkanie jeśli chodzi o dolne rejony tabeli.

Jak już wyżej zostało to wspomniane, będzie to mecz walki i niezwykle zacięty. Alkas po zdobyciu pierwszego punktu na wiosnę w zeszłej kolejce w spotkaniu z Maratonem Waleńczów będzie chciał zapewne pójść za ciosem i tym razem zawalczyć o pełną pulę. Alkas ma nóż na gardle i ten mecz musi po prostu wygrać, co zresztą zapowiadają sami zawodnicy oraz trener drużyny z Aleskandri. Nasza drużyna po zaciętym i obfitującym w wiele bramek spotkaniu z zeszłej kolejki z Gromem Miedźno wróciła niestety bez zdobyczy punktowej, ale cieszy za to wola walki i postępujące ze spotkania na spotkanie wykonywanie założeń taktycznych oraz dobrze rozgrywanych kontr z czego słynie nasz zespół.

Poprzedni pojedynek pomiędzy w/w zespołami zakończył się zdecydowanym zwycięstwem naszego zespołu 1:5(0:5), gdzie gospodarze nie mieli za dużo do powiedzenia. Nikt w Cykarzewie nie obraziłby się za ponowne takie rozstrzygnięcie spotkania. Mecz meczowi nie równy, powtórki z rozrywki nie będzie zapewne, ale tak czy siak, jeśli Grom jeszcze chce powalczyć o tzw. "grupę neutralną" musi to spotkanie wygrać i dopisać na swoje konto trzy, jakże ważne punkty !

Widzimy się wszyscy na Rumiankowej 96, zapraszamy wszystkich sympatyków na ostatni w tym roku mecz o punkty w Cykarzewie ! Tylko Grom !

Grom CykarzewAlkas Aleksandria
Grom Cykarzew   Alkas Aleksandria