Z liderem w ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej

• autor: Respect5, 2015-05-15 20:39

Do Popowa udadzą się nasi piłkarze w jutrzejsze (sobota,16.05.) popołudnie, gdzie o godz. 17:00 zmierzą się z tamtejszą Liswartą - liderem "A" klasy Gr.I.

Ze względu na "wymyślony" podział na pod grupy po rundzie zasadniczej jaki nam zafundował Podokręg Częstochowa, spotkanie Liswarty z Gromem jest typowym meczem "o pietruszkę" i punkty zdobyte przez którąś z drużyn nie będą miały znaczenia w rundzie finałowej. Trener Tomasz Grabara zapewne da pograć osobom, które w tym sezonie wystąpiły w mniejszym wymiarze czasowym, ale to nie znaczy, że Grom ten mecz odpuści, ponieważ jest to idealny przeciwnik, aby sprawdzić czy biało-niebiescy są gotowi na rundę finałową, która już za tydzień będzie miała początek. Liswarta od czterech spotkań jest niepokonana, ostatni raz zaznała gorycz porażki w 17.kolejce w spotkaniu z Płomieniem Czarny Las (3:1). Podopieczni Tomasza Czoka to zwycięzcy rundy zasadniczej, ale już po podziale na "pod grupy", Popowianie nie są już zdecydowanym faworytem do awansu, można rzec, że przez "widzi mi się" Podokręgu, 23 maja walka o awans tak na prawdę rozpocznie się od nowa na całego.

Poprzednie spotkanie pomiędzy Gromem a Liswartą w Cykarzewie zakończyło się minimalnym zwycięstwem gości 0:1(0:0). Natomiast poprzednie spotkanie z przed sezonu, które rozegrał Grom w Zawadach wygrał po emocjonującym widowisku 2:3. Czy dalej murawa Liswarty będzie szczęśliwa dla naszego zespołu ? Tą odpowiedź znajdą Państwo zjawiając się już jutro na ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej w Zawadach, gdzie o godz. 17:00 Grom Cykarzew zmierzy się z Liswartą Popów.

Serdecznie zapraszamy !

Liswarta PopówGrom Cykarzew