[DERBY!] To nie jest zwykły mecz o punkty

• autor: Respect5, 2015-10-27 21:05

Już w jutrzejsze, sobotnie popołudnie o godz. 13:00 przy Rumiankowej 96 dojdzie do szlagieru, który elektryzuje cały region Gminy Mykanów. Grom Cykarzew w ramach GMINNYCH DERBÓW (!) podejmie u siebie rywala zza miedzy Płomień Czarny Las.

Naszego najbliższego rywala nie trzeba zbytnio przedstawiać. Płomień, który przez dłuższy okres rundy jesiennej przewodził w naszej lidze, obecnie plasuje się na 2.miejscu. Liderowanie stracił na rzecz ostatniego rywala - Okszy Łobodno, która pokonała u siebie podopiecznych Łukasza Stefańskiego 3:2. Natomiast nasz Grom w meczu o "6 punktów" zwyciężył wyraźnie w Cykarzewie 6:2(3:2) z Orlikiem Blachownia. Jutrzejszy mecz to początek rundy wiosennej, której kolejki z marca przyszłego roku zostały przełożone (ze względu na ładną pogodę oraz dłuższego sezonu) na październik oraz listopad bieżącego roku.

Płomień z 24 punktami jak wyżej wspomniałem plasuje się na pozycji wicelidera i będzie chciał "odkuć się" za wpadkę w Łobodnie i wrócić na fotel lidera, natomiast nasz Grom chce zakończyć ten rok tak jak sobie to zakładał, czyli w środku tabeli, tym bardziej, że teraz nadarza się okazja do zbliżenia z czołówką ligi, która wcześniej nam uciekła.

Co tutaj nie napisałbym wszystko może za przeproszeniem szlag trafić z początkiem pierwszego gwizdka, gdyż są to DERBY i one jak wiadomo rządzą się swoimi prawami. Mogę zapewnić was jedno - emocji, ładnej piłki i walki o każdy centymetr boiska nie zabraknie ! Poprzednie spotkanie pomiędzy Gromem a Płomieniem zakończyło się remisem 1:1 po meczu, który zapadł wielu w pamięci, nie tylko ze względu na wynik i wydarzeń na murawie ale także z dopingu jak dla jednej tak i dla drugiej drużyny.

Także jutro ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW do Cykarzew na szlagier - DERBY GMINY MYKANÓW !

NIE SIEDŹ W DOMU PRZYJDŹ NA MECZ (!)

piszą o meczu: http://cz-pilka.pl/zapowiedzi/556-derby-w-cykarzewie